KRYTA
PŁYWALNIA
DELFIN

WYCIĄG
POD DĘBEM

SKATE
PARK

STADION
BESKID

BOISKO
W WIŚLICY

BOISKO
PRZY SP8

Skoczowski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Skoczowski Ośrodek Sportu i Rekreacji, zwany SOSiR jest zakładem budżetowym gminy Skoczów, nie posiadającym osobowości prawnej.

AKTUALNOŚCI

Drużyny uczestniczek turnieju

„Puchar Grodziska Piekiełko 2021”.

2021-10-22

Turniej w Piłce Nożnej Dziewcząt Szkół Podstawowych „Puchar Grodziska Piekiełko 2021”.

Rozwiń

„Puchar Grodziska Piekiełko 2021”.

2021-10-22

W dniu 20 października 2021r. na boisku przy Szkole Podstawowej nr. 8 w Skoczowie odbyła się kolejna edycja Turnieju w Piłce Nożnej Dziewcząt Szkół Podstawowych „Puchar Grodziska Piekiełko 2021” , którego organizatorem jest Kobiecy Klub Sportowy „Wisła”.

W turnieju uczestniczyło 6 drużyn w kategorii U15 oraz 3 drużyny w kategorii U11. Mecze rozegrano równocześnie na dwóch boiskach w systemie każdy z każdym. Nad prawidłowym przebiegiem rozegranych meczy czuwały panie sędzie - p.Sonia Gustowska oraz p. Nikola Skurzok.

Wyniki turnieju „Puchar Grodziska Piekiełko 2021” w kategorii U15:

  1. SP nr. 1 im. ks. J. Londzina w Istebnej
  2. SP nr. 1 im. J. Piłsudskiego w Chybiu
  3. Szkoły Gminy Skoczów
  4. SP nr. 3 im. Jana Pawła II w Skoczowie
  5. SP nr. 1 im. St. Wyspiańskiego w Koniakowie
  6. SP im.  K. Miarki w Pielgrzymowicach

 

W rozgrywkach w kategorii U11 pierwsze miejsce zdobyły dziewczynki z SP im.  K. Miarki w Pielgrzymowicach.

Podczas turnieju wyłoniono również :

  • najlepszą bramkarkę - Daria Matera (U11), Kesja Siatkowska (U15)
  • najlepszą piłkarkę - Amelia Ceranowska (U11), Zuzanna Waleczek (U15)
  • najskuteczniejszy zawodnik - Antonina Śmietana(u11), Dorota Krążelok (U15)


W imieniu organizatorów dziękujemy zawodnikom za liczny udział i jednocześnie zapraszamy do udziału w kolejnych imprezach sportowych. (SOSiR)

Zwiń
konkurencje w wodzie

Igrzyska dzieci - Gminne Drużynowe Zawody w Pływackie 2021

2021-10-21

W dniu 21.10.2021r. odbyły się "Igrzyska dzieci - Gminne Drużynowe Zawody w Pływackie"

Rozwiń

Igrzyska dzieci - Gminne Drużynowe Zawody w Pływackie 2021

2021-10-21

W dniu 21.10.2021r. na pływalni "Delfin" odbyły się " Igrzyska Dzieci - Gminne Drużynowe Zawody Pływackie". W drużynowych konkurencjach wzieli udział uczniowie szkół SP-3 oraz SP-8 ze Skoczowa.

Klasyfikacja końcowa zawodów:

Dziewczyny:

1.Szkoła Podstawowa nr 3.

2.Szkoła Podstawowa nr 8.

Chłopcy:

1.Szkoła Podstawowa nr 3.

2.Szkoła Podstawowa nr 8.

Zwycięskie drużyny dziewcząt i chłopców awansowały do kolejnego etapu rozgrywek.  (SOSiR)

 

Zwiń
Rywalizacja dziewcząt

Igrzyska Młodzieży – Zawody Grupowe w Piłce Nożnej Dziewcząt 2021

2021-10-08

W dniu 08.10.2021r. odbyły się Igrzyska Młodzieży – Zawody Grupowe w Piłce Nożnej Dziewcząt

Rozwiń

Igrzyska Młodzieży – Zawody Grupowe w Piłce Nożnej Dziewcząt 2021

2021-10-08

W dniu 08.10.2021r. na boisku przy ZSTiO odbyły się „Igrzyska Młodzieży Szkolnej– Zawody Grupowe w Piłce Nożnej Dziewcząt”. Do zawodów przystąpiły dwie drużyny które zwyciężyły w poprzednim etapie rozgrywek.

Zawody wygrała Szkoła Podstawowa nr 1 ze Skoczowa (11:7), 2 miejsce przypadło Szkole Podstawowej w Strumieniu.

Zwycięska ekipa awansowała do kolejnego etapu rozgrywek. (SOSiR)

Zwiń
Widok na plansze

Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej - Gminny Drużynowy Turniej Szachowy 2021

2021-10-04

W dniu 04.10.2021r. odbył się Gminny Drużynowy Turniej Szachowy – Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej

Rozwiń

Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej - Gminny Drużynowy Turniej Szachowy 2021

2021-10-04

W dniu 04.10.2021r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Skoczowie odbył się  „Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej - Gminny Drużynowy Turniej Szachowy ”.  Współorganizatorem  zawodów jest co roku SOSiR wraz ze Szkołą Podstawową nr 3 w Skoczowie. 

Głównym sędzią podczas zawodów był p. Piotr Piotrowski.

W kategorii dziecięcej (uczniowie klas VI i młodsi) zwycięstwo zdobyli uczniowie szkół :

  1. Szkoła Podstawowa nr 8 w Skoczowie
  2. Szkoła Podstawowa nr 3 w Skoczowie
  3. Zespół Szkolno Przedszkolny w Kiczycach
  4. SP Ochaby

Wśród młodzieży (uczniowie klas VII i VIII)  zwycięstwo zdobyli uczniowie szkół :

  1. Szkoła Podstawowa nr 8 w Skoczowie
  2. Szkoła Podstawowa nr 3 w Skoczowie
  3. Zespół Szkolno Przedszkolny w Kiczycach.

Drużyny z 1 miejscem przechodzą do kolejnego etapu rozgrywek.

Zwiń
Powitanie zawodników

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Gminne Zawody w Piłce Nożnej Chłopców 2021

2021-10-04

W dniu 01.10.2021r. odbyły się „Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Gminne Zawody w Piłce Nożnej Chłopców”.

Rozwiń

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Gminne Zawody w Piłce Nożnej Chłopców 2021

2021-10-04

W dniu 01.10.2021r. na boisku przy ZSTiO w Skoczowie odbyły się „Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Gminne Zawody w Piłce Nożnej Chłopców” . Do zawodów zgłosiły się 3 drużyny ze Szkół Podstawowych Gminy Skoczów. Po rozegranych meczach systemem „każdy z każdym” wygrała drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej nr.3. Drugie miejsce zajęli uczniowie Szkoły Podstawowej nr.8 , natomiast trzecie miejsce zdobyli zawodnicy  ze Szkoły Podstawowej nr.1.

Puchar dla drużyny wygranej oraz dyplom wręczył trener p. Sławomir Foltyn.

Wygrana drużyna przechodzi do kolejnego etapu rozgrywek. (SOSiR)

Zwiń
Mecz dziewczyn

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Gminne Zawody w Piłce Nożnej Dziewczyn 2021

2021-09-30

W dniu 30.09.2021r. odbyły się „Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Gminne Zawody w Piłce Nożnej Dziewczyn”

Rozwiń

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Gminne Zawody w Piłce Nożnej Dziewczyn 2021

2021-09-30

W dniu 30.09.2021r. na boisku przy ZSTiO w Skoczowie odbyły się „Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Gminne Zawody w Piłce Nożnej Dziewczyn”.

Do zawodów przystąpiły 3 drużyny zawodniczek ze Szkół Podstawowych w Skoczowie.

Klasyfikacja końcowa zawodów:

  1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Skoczowie
  2. szkoła Podstawowa nr 3 w Skoczowie
  3. Szkoła Podstawowa nr 8 w Skoczowie

Puchar oraz dyplom dla wygranych drużyn wręczył trener p.Rafał Kałuża.

Wygrana drużyna przechodzi do kolejnego etapu rozgrywek. (SOSiR) 

Zwiń
Rozgrywki chłopców

Igrzyska Dzieci Szkolnych – Gminne Zawody w Piłce Nożnej Chłopców 2021

2021-09-29

 W dniu 29.09.2021r. odbyły się Igrzyska Dzieci Szkolnych - "Gminne Zawody w Piłce Nożnej Chłopców".

 

Rozwiń

Igrzyska Dzieci Szkolnych – Gminne Zawody w Piłce Nożnej Chłopców 2021

2021-09-29

W dniu 29.09.2021r. na boisku "Orlik" przy ZSTiO w Skoczowie odbyły sie "Igrzyska Dzieci Szkolnych - Gminne Zawody w Piłce Nożnej Chłopców".

Do zawodów przystapiło 5 drużyn.Po rozegranych meczach w systemie "każdy z każdym" zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr. 8 w Skoczowie, która przechodzi do nastepnego etapu rozgrywek.

Puchar dla drużyny z 1 miejscem oraz dyplomy wręczył prowadzący zawody trener p. Łukasz Strach.

  1. SP 8  Skoczów - awans do zawodów powiatowych
  2. SP 3 Skoczów
  3. ZSP Kiczyce
  4. SP 1 Skoczów
  5. SP Ochaby
Zwiń
bieg przełajowy chłopców

Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej - zawody gminne w sztafetowych biegach przełajowych 2021

2021-09-24

W dniu 24.09.2021r. odbyły się Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej - zawody gminne w sztafetowych biegach przełajowych.

Rozwiń

Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej - zawody gminne w sztafetowych biegach przełajowych 2021

2021-09-24

W dniu 24.09.2021r. na Stadionie Miejskim w Skoczowie odbyły się "Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej - zawody gminne w sztafetowych biegach przełajowych". To już kolejna edycja tych zawodów.W biegach uczestniczyły dzieci i młodzież ze szkół gminy Skoczów . Zawody były podzielone na 4 kategorie. Dziewczyny miały do przebiegnięcia trasę o długości 600 m natomiast chłopcom wydłużono dystans do 1000 m. Sędzią głównym na zawodach był p. Zdzisław Kołodziejczyk.

 

Wyniki biegów:

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Dziewczęta:

  1. miejsce – ZSP Pogórze - awans do zawodów powiatowych
  2. miejsce – SP 3 Skoczów
  3. miejsce – SP 1 Skoczów
  4. miejsce – SP 8 Skoczów

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Chłopcy:

  1. miejsce – SP 3 Skoczów - awans do zawodów powiatowych
  2. miejsce – SP Ochaby
  3. miejsce – SP 1 Skoczów
  4. miejsce – SP 8 Skoczów

Igrzyska Dzieci Dziewczęta:

  1. miejsce – ZSP Pogórze - awans do zawodów powiatowych
  2. miejsce – SP 3 Skoczów - awans do zawodów powiatowych
  3. miejsce – SP 8 Skoczów
  4. miejsce – SP 1 Skoczów
  5. miejsce – SP Pierściec
  6. miejsce – ZSP Kiczyce

Igrzyska Dzieci Chłopcy:

  1. miejsce – SP 3 Skoczów - awans do zawodów powiatowych
  2. miejsce – ZSP Pogórze - awans do zawodów powiatowych
  3. miejsce – SP Ochaby
  4. miejsce – ZSP Kiczyce
  5. miejsce – SP Pierściec
  6. miejsce – SP 1 Skoczów
  7. miejsce – SP 8 Skoczów
Zwiń
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40

LOKALIZACJA