2018-06-05

5 czerwa 2018r. odbył się 6 turniej piłkarski "Puchar Rzeki Wisły".

Rozwiń

2018-06-05

W dniu 05.06.2018r. na Stadionie Miejskim w Skoczowie odbył się 6 turniej piłki nożnej „Puchar Rzeki Wisły”. W zawodach uczestniczyły zawodniczki w dwóch kategoriach wiekowych:  U19 - do lat 19 i młodsza kategoria wiekowa U15 - do lat 15. W kategorii U19 zagrały zespoły: FC „Panda” Roczyny, drużyna ta skończyła zawody na V miejscu, Kuźnia Ustroń, która zajęła IV pozycję, na najniższym stopniu podium stanęła Szkoła ZSGH z Wisły, drugie miejsce należało do LKSu Goczałkowice-Zdrój, zwycięską drużyną została KKS Wisła Skoczów. W kategorii wiekowej U15 IV miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 1 z Chybia, 3 miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa z Brennej, 2 pozycja należała do BTS „Rekord” Bielsko-Biała, zwyciężczyniami zostały dziewczyny z SP 1 w Koniakowie. Dalsze miejsce zajęły: SP 8 ze Skoczowa, SP 6 z Pierśćca, SP Kończyce Wielkie, FC „Panda” Roczyny oraz KKS „Wisła” Skoczów. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za tak liczne przybycie oraz za grę fair play. Już za rok zapraszamy na kolejną edycję skoczowskiego turnieju! (SOSiR)

Zwiń
widok na boisko do siatkówki plażowej

III Skoczowska Plaża

2018-06-02

W dniu 2.06.2018r. odbyły się zawody piłki siatkowej plażowej "III Skoczowska Plaża".

Rozwiń

2018-06-02

W dniu 02.06.2018r. na boiskach do siatkówki plażowej przy ZSTiO w Skoczowie odbyły się zawody o nazwie „III Skoczowska Plaża”. Na imprezę zawitali siatkarze z całego województwa, a nawet z nieco dalszych miejscowości. Turniej był przeprowadzony systemem „brazylijskim”. Po zaciętej sportowej walce zwyciężyli Karolina Kmita z Mateuszem Łysikowskim, drugie miejsce należało do duetu Kai Strużyk z Kamilem Mołczanem. 3 miejsce zajęli Marta Pietroszuk z Krzysztofem Czekałą, wygrywając z Magdaleną Jaszkowską i Krzysztofem Milanowskim.

Zwiń
Wspólne zdjęcie zawodników

XIX Gminna Spartakiada Lekkoatletyczna

2018-05-29

29 maja 2018r. odbyła się XIX Gminna Spartakiada Lekkoatletyczna.

Rozwiń

2018-05-29

W dniu 29.05.2018r. na Stadionie Miejskim w Skoczowie odbyła się "XIX Gminna Spartakiada Lekkoatletyczna". Brały w niej udział uczniowie klas od IV do VI Szkół Podstawowych gminy Skoczów, takie jak: SP 1 Skoczów, SP Ochaby, SP Pierściec, SP Pogórze i SP 8 ze Skoczowa. Zawodnicy biegali na różne dystanse, skakali do piachu oraz rzucali piłeczką palantową. Z rywalizacji zwycięsko wyszła SP 8 ze Skoczowa, tuż za nią była Szkoła z Pierśca, ostatnie miejce na podium zajęła SP z Pogórza.

Zwiń
Begnąca grupa uczniów

VI Skoczów Biega

2018-05-28

W dniu 28.05.2018r. na Stadionie Miejskim w Skoczowie odbyła się kolejna edycja zawodów "Skoczów biega"

Rozwiń

2018-05-28

28 maja 2018r. na obszarze Stadionu Miejskiego w Skoczowie oraz wałów rzeki Wisły odbyła się szósta edycja imprezy pod nazwą „Skoczów Biega”. W wydarzeniu brały udział dzieci z placóweki przedszkolnych i szkolnych gminy Skoczów. Zwyciężali ci, którzy najliczniejszą grupą reprezentowali swoją placówkę. Wśród przedszkoli zwyciężyło Przedszkole nr 2 ze Skoczowa, dla klas I – III szkół podstawowych najliczniejsi byli uczniowie z SP 3 ze Skoczowa, klasy IV – VII zwyciężyła skoczowska „ 8”, w kategorii gimnazjów, klasy II i III zwyciężyło gimnazjum ze Szkoły Podstawowej nr 8. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych najliczniejszą grupą okazało się ZSTiO ze Skoczowa.